6. 10. divadlo v MŠ
Projektový den Oucmanice
Přerušení činnosti všech kroužků na škole
Informace pro rodiče o uzavření školy
Dětská skupina pro děti rodičů pracujících ve zdravotnictví
Ošetřovné
Rozhodnutí o uzavření MŠ KHS
UZAVŘENÍ MŠ KRAJSKOU HYGIENICKOU STANICÍ
Vzdělávání pro předškoláky
DISTANČNÍ VÝUKA
Distanční vzdělávání pro předškoláky pondělí až čtvrtek
Náměty do týdne pro mladší děti

Úvod > Stravování

Nápověda k RSS

Pomocí RSS můžete mít nepřetržitě přehled o nových příspěvcích, aktualitách a podobně, aniž byste museli pravidelně navštěvovat konkrétní web. V tomto případě předchozí stránku.

Po kliknutí na tlačítko RSS na předchozí stránce získáte v horním panelu adresy prohlížeče

Tento odkaz můžete použít k odběru prostřednictvím samostatné aplikace, kterou si můžete stáhnout například z: www.slunecnice.cz/internet-a-komunikace/rss-ctecky/. Nebo prostřednictvím jiné webové stránky, například www.seznam.cz, kde je pod tlačítkem "Přidat boxík", nacházejícím se v spodní části stránky, možnost odkaz vložit.

Případně pokud používáte prohlížeč Mozilla Firefox, můžete si po kliknutí na RSS tlačítko na předchozí stránce nastavit nahoře stránky RSS kanálu odběr prostřednictvím oblíbených záložek prohlížeče. To znamená, že se vám v záložkách vytvoří složka, do které budou automaticky přibývat odkazy na jednotlivé příspěvky.