Žijeme tancem
Dopravní výchova - průkaz cyklisty
Setkání u Muchovy lípy II.
Přijetí k předškolnímu vzdělávání
Školní výlet 1.-4. ročníku
Fotografování tříd
Focení tříd
Zahradní slavnost
Lesní hrátky
Školní výlet 5. ročníku
Návštěva předškoláků v 1. třídě ZŠ
Vyklízení půdy
Dopravní výchova
Dopravní akce s kamiónem
Školkový výlet
Kouzelnické loučení s předškoláky
Ukončení výuky v posledním týdnu
Výcvik na dopravním hřišti v Žamberku
Vycházka s osvěžením
Sportovní dopoledne

Úvod > Stravování

Nápověda k RSS

Pomocí RSS můžete mít nepřetržitě přehled o nových příspěvcích, aktualitách a podobně, aniž byste museli pravidelně navštěvovat konkrétní web. V tomto případě předchozí stránku.

Po kliknutí na tlačítko RSS na předchozí stránce získáte v horním panelu adresy prohlížeče

Tento odkaz můžete použít k odběru prostřednictvím samostatné aplikace, kterou si můžete stáhnout například z: www.slunecnice.cz/internet-a-komunikace/rss-ctecky/. Nebo prostřednictvím jiné webové stránky, například www.seznam.cz, kde je pod tlačítkem "Přidat boxík", nacházejícím se v spodní části stránky, možnost odkaz vložit.

Případně pokud používáte prohlížeč Mozilla Firefox, můžete si po kliknutí na RSS tlačítko na předchozí stránce nastavit nahoře stránky RSS kanálu odběr prostřednictvím oblíbených záložek prohlížeče. To znamená, že se vám v záložkách vytvoří složka, do které budou automaticky přibývat odkazy na jednotlivé příspěvky.