Čarodějnický rej ve školce
Dopravní výchova - průkaz cyklisty

Úvod > Pro rodiče > Rezervace

Rezervace

Na níže uvedených odkazech si můžete rezervovat termín konzultcí na třídní schůzky a to za těchto podmínek a pravidel:

1. Rezervační bloky jsou půlhodinové, takže je možnost rezervace 3 rodičů. Pokud v kalendáři je u bloku číslo 3, je volný celý, pokud je tam jméno a číslo 2, lze provést ještě dvě rezervace, pokud jsou v bloku 2 jména, může se přihlásit poslední zájemce o konzultaci v této půlhodině. Pokud je obsazeno, je pole červené.
  2. Do horního pole (Název / nadpis) uvádějte prosím příjmení.
  3. Rodiče budou přicházet na řadu podle pořadí rezervací - asi po 10 minutách.
  4. Pokud budete potřebovat konzultaci s jinou paní učitelkou než třídní, můžete si rezervovat konzultaci i v jiné třídě, nebo se pokusit bez rezervace oslovit paní učitelku v rámci vaší návštěvy u třídní učitelky, v tomto případě se může stát, že budete chvilku čekat.
  5. Pokud Vám nepřijde potvrzující nebo upřesnující mail považujte rezervaci za schválenou