fulltext

Kaledar akci

P Ú S Č P S N
26
PODZIMNÍ PRÁZDNINY 26.10. - 30.10.2020
27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9
Výzva na tento týden - ŠKOLA HROU S J. A. KOMENSKÝM
10
Výzva na tento týden - ŠKOLA HROU S J. A. KOMENSKÝM
11
Výzva na tento týden - ŠKOLA HROU S J. A. KOMENSKÝM
12
Výzva na tento týden - ŠKOLA HROU S J. A. KOMENSKÝM
13
Výzva na tento týden - ŠKOLA HROU S J. A. KOMENSKÝM
14
Výzva na tento týden - ŠKOLA HROU S J. A. KOMENSKÝM
15
Výzva na tento týden - ŠKOLA HROU S J. A. KOMENSKÝM
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4
4. 12. Mikulášský rej
5 6
Drobečková navigace

Úvod > Stravování > ČERVEN 2020 - jídelníček

ČERVEN 2020 - jídelníček



Datum konání:
29.6.2020

ZŠ  29.6. - 3.7.2020

PONDĚLÍ:  polévka  zelen. s masovými 1a,3,7

Špagety po italsku,čaj,voda 1a,3,

 

ÚTERÝ:  polévka  čočková 1a,9

 Nudle s mákem,ovoce,mléko,voda  1a,3,7

 

STŘEDA:  polévka vločková 1d,9

Fazolový guláš se šunkou,chléb,jogurt,čaj,voda 1a,3,7

 

ČTVRTEK: polévka zeleninová s bulgurem 1a,3,9

Koprová omáčka,vejce,brambory,zelenina,sirup,voda  1a,3,7

 

PÁTEK: polévka rybí 1a,4,9

Vepřový plátek,rýže,kompot,čaj,voda 1a,

MŠ  29.6. - 3.7.2020 

PONDĚLÍ:  přesnídávka: houska,máslo ,mléko,voda,ovoce  1a,3,7,

                 polévka  zelen. s masovými 1a,3,7

                 Špagety po italsku,čaj,voda 1a,3,

                 odpolední svačina: chléb,pomazánka patifu,čaj,voda,  1a,3,6,7,

ÚTERÝ:  přesnídávka: chléb,pomazánka šunková pěna,bílá káva,voda,ovoce  1a,3,4,7

             polévka  čočková 1a,9

             Nudle s mákem,ovoce,mléko,voda  1a,3,7

             odpolední svačina: tmavý rohlík,poazankové máslo,čaj,voda,    1a,3,7,

STŘEDA: přesnídávka: jogurt,čaj,voda,ovoce  1a,7,

               polévka vločková 1d,9

              Fazolový guláš se šunkou,chléb,čaj,voda 1a,3,7

              odpolední svačina: chléb,máslo,sýr,čaj,voda  1a,3,7

ČTVRTEK: přesnídávka: žitný chléb,pomazánka zeleninová,mléko,voda,ovoce  1a,3,7

                 polévka  zeleninová s bulgurem 1a,3,9

                 Koprová omáčka,vejce,brambory,zelenina,sirup,voda  1a,3,7

                 odpolední svačina: houska,pomazánkové máslo,kakao,voda,ovoce  1a,3,7

PÁTEK: přesnídávka: kaše,čaj,voda,ovoce  1a,3,7

            polévka   rybí 1a,4,9

            Vepřový plátek,rýže,kompot,čaj,voda 1a,

            odpolední svačina: chléb,pomazánka rybičková,čaj,voda,  1a,3,7

ZŠ  22.6. - 26.6.2020

PONDĚLÍ:  polévka hrstková  1a,9

                Bulguroto s mase,kyselá okurka,čaj,voda 7,

ÚTERÝ:  polévka zeleninová s nudlemi  1a,3,9

              Hovězí guláš,těstoviny,sirup,voda,ovoce  1a,3

STŘEDA: polévka  zeleninová s jáhly 1a,9

              Květákový mozeček,brambory,čaj,voda,kompot  3,

ČTVRTEK:polévka  chlebová  1a,9

               Hovězí frankfurtská pečeně,špecle,sirup,voda,ovoce  1a,3

PÁTEK: polévka  zeleninová s písmenky 1a,3,7

            Krutí kostky na divoko,bramborová kaše,čaj,voda,zelenina  1a,7

MŠ  22.6. - 26.6.2020 

PONDĚLÍ:  přesnídávka: rohlík,pomazánkové máslo ,mléko,voda,ovoce  1a,3,7,

                 polévka hrstková  1a,9

                Bulguroto s mase,kyselá okurka,čaj,voda 7,

                 odpolední svačina: pudink,čaj,voda,  7,

ÚTERÝ:  přesnídávka: chléb,pomazánka rybičková,bílá káva,voda,ovoce  1a,3,4,7

             polévka zeleninová s nudlemi  1a,3,9

              Hovězí guláš,těstoviny,sirup,voda,ovoce  1a,3

             odpolední svačina: tmavý rohlík,zeleninový salát,čaj,voda,    1a,3,7,

STŘEDA: přesnídávka: kaše,čaj,voda,ovoce  1a,7,

               polévka zeleninová s jáhly 1a,9

              Květákový mozeček,brambory,čaj,voda,kompot  3,

              odpolední svačina: chléb,pomazánka z červené řepy,čaj,voda  1a,3,7

ČTVRTEK: přesnídávka: žitný chléb,pomazánka sýrová,mléko,voda,ovoce  1a,3,7

                 polévka  chlebová  1a,9

               Hovězí frankfurtská pečeně,špecle,sirup,voda,ovoce  1a,3

                 odpolední svačina: rohlík,pomazánkové máslo,čaj,voda,zelenina  1a,3,7

PÁTEK: přesnídávka: vánočka,kakao,voda,ovoce  1a,3,7

            polévka  zeleninová s písmenky 1a,3,7

            Krutí kostky na divoko,bramborová kaše,čaj,voda,zelenina  1a,7

            odpolední svačina: chléb,máslo,džem,čaj,voda,ovoce  1a,3,7

ZŠ 15.6. - 19.6.2020

PONDĚLÍ:  polévka brokolicová krémová  1a,7

                Vepřová pečeně,brambory,dušená zelenina,čaj,voda 1a

ÚTERÝ:  polévka zeleninová s drobením  1a,3,9

              Masové koule v rajčatové omáčce,houskový knedlík,sirup,voda 1a,3,7,9

STŘEDA: polévka  drůbková s pohankou 9,

              Pečená treska,bramborová kaše,čaj,voda  4,7

ČTVRTEK:polévka  zeleninová se sýrovým kápáním 1a,3,7,9

              Šunkofleky,červená řepa,sirup,voda 1a,3,7

PÁTEK: polévka  fazolová 1a,9

            Rýžový nákyp s broskvemi,mléko,voda,ovoce  3,7

MŠ  15.6. - 19.6.2020 

PONDĚLÍ:  přesnídávka: rohlík,nutela ,mléko,voda,ovoce  1a,3,7,8

                 polévka brokolicová krémová  1a,7

                Vepřová pečeně,brambory,dušená zelenina,čaj,voda 1a

                 odpolední svačina: šlehaný tvaroh,čaj,voda,  7,

ÚTERÝ:  přesnídávka: chléb,pomazánka patifu,bílá káva,voda,ovoce  1a,3,6,7

             polévka zeleninová s drobením  1a,3,9

              Masové koule v rajčatové omáčce,houskový knedlík,sirup,voda 1a,3,7,9

             odpolední svačina: tmavý rohlík,zeleninový salát,čaj,voda,    1a,3,7,

STŘEDA: přesnídávka: kakaové kapsičky,mléko,voda,ovoce  1a,7,

               polévka  drůbková s pohankou 9,

              Pečená treska,bramborová kaše,čaj,voda  4,7

              odpolední svačina: chléb,máslo,vejce,čaj,voda  1a,3,7

ČTVRTEK: přesnídávka: žitný chléb,pomazánka špenátová,mléko,voda,ovoce  1a,3,7

                 polévka  zeleninová se sýrovým kápáním 1a,3,7,9

              Šunkofleky,červená řepa,sirup,voda 1a,3,7

                 odpolední svačina: houska,pomazánkové máslo,kakao,voda,ovoce  1a,3,7

PÁTEK: přesnídávka: sýrovka,mléko,voda,ovoce  1a,3,7

            polévka fazolová 1a,9

            Rýžový nákyp s broskvemi,mléko,voda,ovoce  3,7

            odpolední svačina: chléb,máslo,šunka,čaj,voda  1a,3,7

        

ZŠ  8.6. - 12.6.2020

PONDĚLÍ:  polévka čočková  1a,9

                Pizza šneky,čaj,voda,ovoce 1a,3,7

ÚTERÝ:  polévka zeleninová s drožďovými knedlíčky 1a,3,9

             Vepřová pečeně na paprice,těstoviny,sirup,voda,zelenina 1a,

STŘEDA: polévka  frankfurtská  1a,9

              Smažený květák,brambory,čaj,voda,dresink  1a,3,7

ČTVRTEK:polévka  kmínová s bramborem  1a,9

               Hovězí štěpánská pečeně,kuskus,sirup,voda,ovoce  1a,3

PÁTEK: polévka  zeleninová s písmenky  1a,3,9

             Kuřecí nudličky v leču,bramborová kaše,čaj,voda  1a,7

MŠ  8.6. - 12.6.2020 

PONDĚLÍ:  přesnídávka: houska s pomazánkovým máslem,mléko,voda,ovoce  1a,3,7

                 polévka čočková  1a,9

                 Pizza šneky,čaj,voda,ovoce 1a,3,7

                 odpolední svačina: chléb,pomazánka rybičková,čaj,voda,ovoce  1a,3,4,7

ÚTERÝ:  přesnídávka: chléb,pomazánka pórková,bílá káva,voda,ovoce  1a,3,7

             polévka zeleninová s drožďovými knedlíčky 1a,3,9

             Vepřová pečeně na paprice,těstoviny,sirup,voda,zelenina 1a,

             odpolední svačina: pudink,čaj,voda,ovoce   7,

STŘEDA: přesnídávka: jáhlová kaše,voda,ovoce  7,

               polévka  frankfurtská  1a,9

              Smažený květák,brambory,čaj,voda,dresink  1a,3,7

              odpolední svačina: chléb,máslo,mrkev,mléko,voda  1a,3,7

ČTVRTEK: přesnídávka: žitný chléb,pomazánka cizrnová,mléko,voda,ovoce  1a,3,7

                 polévka  kmínová s bramborem  1a,9

                 Hovězí štěpánská pečeně,kuskus,sirup,voda,ovoce  1a,3

                 odpolední svačina: tmavý rohlík,pomazánkové máslo,čaj,voda,ovoce  1a,3,7

PÁTEK: přesnídávka: rohlík,česnekové máslo,čaj,voda,ovoce  1a,3,7

            polévka zeleninová s písmenky  1a,3,9

            Kuřecí nudličky v leču,bramborová kaše,čaj,voda  1a,7

            odpolední svačina: chléb,pomazánka sýrová,čaj,voda,zelenina  1a,3,7

ZŠ  1.6. - 5.6.2020

PONDĚLÍ:  polévka zeleninová s krupicí a vejcem  1a,3,7,9

              Hrachová kaše,chléb,školní salát,pudink  1a,3,7,

              

ÚTERÝ:  polévka rajčatová s vločkami  1a,d,9

             Rybí karbenátek,brambory,rajčatový salát,sirup  1a,3,4

STŘEDA: polévka  zeleninová s kuskusem 1a,9

              Vepřová pečeně,bramborové špalíčky,špenát,čaj,voda  1a,3,7

ČTVRTEK:polévka  kapustová  1a,

               Kuřecí sekaná,bramborová kaše,kompot,sirup,voda  1a,3,7

PÁTEK: polévka  zeleninová se svítkem  1a,3,7,9

            hovězí znojemská pečeně,dušená rýže,čaj,voda,ovoce  1a,

MŠ  1.6. - 5.6.2020 

PONDĚLÍ:  přesnídávka: rohlík,máslo,mléko,voda,ovoce  1a,3,7

                 polévka zeleninová s krupicí a vejcem  1a,3,7,9

                  Hrachová kaše,chléb,školní salát   1a,3,7,

                 odpolední svačina: pudink,čaj,voda  7,

ÚTERÝ:  přesnídávka: chléb,pomazánka šunková pěna,bílá káva,voda,ovoce  1a,3,7

             polévka rajčatová s vločkami  1a,d,9

             Rybí karbenátek,brambory,rajčatový salát,sirup  1a,3,4

             odpolední svačina:tmavý rohlík,zeleninový salát,čaj,voda  1a,3,7

STŘEDA: přesnídávka: karamelové kostičky,mléko,voda,ovoce  1a,7

              polévka  zeleninová s kuskusem 1a,9

              Vepřová pečeně,bramborové špalíčky,špenát,čaj,voda  1a,3,7

              odpolední svačina: chléb,pomazánka tvarohová,čaj,voda  1a,3,7

ČTVRTEK: přesnídávka: lámankový chléb,pomazánka fazolová,mléko,voda,ovoce  1a,3,7

               polévka  kapustová  1a,

               Kuřecí sekaná,bramborová kaše,kompot,sirup,voda  1a,3,7

               odpolední svačina: houska,pomazánkové máslo,kakao,voda,ovoce  1a,3,7

PÁTEK: přesnídávka: tousty,čaj,voda,ovoce  1a,3,7

            polévka  zeleninová se svítkem  1a,3,7,9

            hovězí znojemská pečeně,dušená rýže,čaj,voda,ovoce  1a,

            odpolední svačina: chléb,máslo,džem,mléko,ovoce  1a,3,7

        

ZMĚNY V JÍDELNÍČKU VYHRAZENY.